Background Image

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž ehk Rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik ning kujutab endast erinevate liigutuste ja võtete kompleksi. Vastavalt kliendi soovile või vajadustele toimub kas kogu keha massaaž või keskendutakse ainult problemaatilistele piirkondadele (selg, kael, kukal, õlad, käed, jalad jne).

Klassikalise massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge ja stress. Massaaž mõjub lõõgastavalt vaimsete ja füüsiliste ülepingete korral ning sel on organismile nii otsene kui ka reflektoorne mõju nahas leiduvate närviretseptorite kaudu, mis on tihedalt seotud kesknärvisüsteemiga.

Massaaži viiakse läbi spetsiaalsel massaažilaual või matil ja kestab vastavalt kliendi vajadusele kas 30 min, 1 h või 1,5 h.

Tulemuse saavutamiseks on antud massaaži on soovitav võtta kuuridena 6–10 korda. Kestva taseme hoidmiseks soovitame jätkata massaažiga 4–5 korda kuus.

Vastunäidustused: Pahaloomulised kasvajad, traumad, põletikulised haigused, südame-, neeru- ja maksapuudulikkus, liiga madal või kõrge vererõhk, nakkus-, naha- ja kilpnäärmehaigused.

Massaaži tulemusena toimuvad muutused organismis:

 1. Suureneb vere- ja lümfiringvool (st süsinikdioksiid, lämmastikujäägid ja vesi eemaldatakse ja uued toitained ning värske hapnik saavad rakkudesse tulla)
 2. Eemaldab blokeeringud energiakanalitest
 3. Leevendab stressi, mis põhjustab enamuse haigustest
 4. Leevendab pea-, kukla-, kaela- ja seljavalu
 5. Leevendab ainevahetuse ja seedimisprobleeme
 6. Leevendab unetust
 7. Ravib närvidest ja vereringeprobleemidest tekkinud hädasid
 8. Stimuleerib lümfivoolu, mille tulemusena eemaldatakse kehast mürk- ja jääkaineid
 9. Stimuleerib immuunsüsteemi


Peale seanssi

 1. Peale massaaži on soovitav juua tavalisemast rohkem vett või teed, sest see soodustab jääkainete väljaviimist organismist.
 2. Hoiduma peaks alkoholi joomisest ja füüsilisest koormusest samal päeval.
 3. Puhka! Kui sa askeldad palju ja teed pingutust nõudvaid harjutusi, siis ei saa sa ravist täit kasu.


Peale seanssi ilmneda võivad nähud

 1. Unisus, lühiajaline uimasus
 2. Higistamine
 3. Külma- ja kuumahood
 4. Peavalu
 5. Tihe urineerimine
 6. Vajadus rohkem magada
 7. Vajadus rohkem juua
 8. Ajutine isu kaotus või suurenemine
 9. Emotsionaalne vabanemine – naer ja nutt


NB! Sümptomid viitavad sellele, et keha on hakanud tervenemise nimel tööle.

Broneeri aeg massažile Angelica juurde telefonil 5699 2458

HINNAKIRI

Armas klient! Kui oled otsustanud valida meiepoolt pakutava teenuse ja külastad meid esmakordselt, siis on vajalik täita anomneesileht, et saaksime paremini koos veenduda valitud teenuse sobivuses Sinule. Vali allpool endale sobiv anomneesilehe täitmise viis.

 • Anomneesilehe saab täita digitaalselt e-vormina.
 • Anomneesilehe saab täita enne seansi kohapeal. Varu selleks pisut aega ning tule kohale 10 min. varem.

Massaažist

Eestis tegeletakse väga paljude väga erinevate massaažiliikidega. Mõned on uuemad aga suurem osa neist on välja kujunenud erinevates kultuurides maakera eri paigus ning on ennast läbi aegade tõestanud. Eesmärk on neil siiski üks: parandada inimese enesetunnet, turgutada immuunsussüsteemi, tasakaalustada närvisüsteemi, viia kehast välja jääkaineid, parandada ainevahetust ja vähendada lihaspinget ning selle läbi ka valusid.

Meeldiv kontakt massööriga lõõgastab nii keha kui ka hinge, toob tagasi tervise ja hea tuju. Massaažitüübid on eraldi lahti seletatud meie kodulehel angelicalternatiivravi.ee , et iga soovija leiaks endale sobiva massööri ja massaažitüübi, mis just tema probleemide puhul kõige paremini aitaks.

Valides omale sobivat massaažiteenust, palun tutvu selle sisuga ja kõige olulisem on tutvuda vastunäidustuste ja näidustuste osaga, et veenduda, kas Sinule see võiks igati sobilik valik olla.

Massaažile tulles lülita välja palun oma mobiiltelefon, et saaksid ise lõõgastuda ja massöör võiks oma töösse rahulikult süveneda.