Background Image

Vana-eesti massaaž

Vana-eesti massaaž on tänapäeval taasloodud selleks, et hoida organism korras ja tasakaalus, leevendada nii füüsilisi, psüühilisi kui ka hingelisi probleeme. Nagu enamus külmema piirkonna loodusrahvaste ravisid, tehakse ka vana-eesti massaaži läbi kergete, õhukeste riiete ja matil.

Vana-eesti massaaž on sobilik selja-, õlgade- ja kaelakanguse ning keha üleüldise pinge korral; üldise stressi, väsimuse ja enesetunde languse puhul. Samuti on väga sobilik kehalise aktiivsuse tulemusel tekkinud lihaste pinge puhul (nn. trennivalu). Massaaž võib aidata pingepeavalude korral, leevendada istuvast tööst tekkivaid vaevusi või mudida mõnustasti läbi väsinud jalad.

Eriti mõjus järelravina. Tekkiv heaolutunne aitab paremini maandada stressi . Massaaži abil saame korrastada keha energeetikat ja saavutada kehalist ning vaimset tasakaalu. Massaaž hõlmab nii õrnu lõõgastavaid, kui valusaid ravivõtteid, tulemusena hakkavad inimesel energiad liikuma. Kuigi tegemist on tugeva massaažiga, on selle lihaskäsitlus samal ajal hell.

Teistest massaažiliikidest eristab soonetasumist tammumiste ja loksutamiste omapärane regilaulu meenutav rütm.

HINNAKIRI

Armas klient! Kui oled otsustanud valida meiepoolt pakutava teenuse ja külastad meid esmakordselt, siis on vajalik täita anomneesileht, et saaksime paremini koos veenduda valitud teenuse sobivuses Sinule. Vali allpool endale sobiv anomneesilehe täitmise viis.

  • Anomneesilehe saab täita digitaalselt e-vormina.
  • Anomneesilehe saab täita enne seansi kohapeal. Varu selleks pisut aega ning tule kohale 10 min. varem.