Background Image

Mudaravi massaaž

Mudaravi on iidne loodusravimeetod.

RAVIMUDA HIIUMAALT

Hiiumaa Käina lahe ravimuda on unikaalse mineraalsete ja orgaaniliste ainete kooslusega tervisetoode, sisaldades mitut kasulikku ainet paar korda rohkem kui kuulus Surnumere muda. Käina lahe ravimuda on Eesti ravimudadest kõige mineraalsem ja ökoloogiliselt kõige puhtama koostisega.
Hiiumaa ravimuda on hästi mahapestav võrreldes mõne teise ravimuda, savi ja turbasegudega.

KASUTATAKSE MEDITSIINIS, KOSMEETIKAS, SAUNAS JA MASSAAŽIS

MASSAAŽIL

Ravimuda protseduur ja sellele vahetult järgnev massaaž annavad koosmõjuna eriti hea tulemuse.
Ravimuda omab keerukat looduslikku biokeemilist kompleksi, mis avaldab mitmekülgset mõju kogu inimese kehale.
Ravimuda soodustab kaalukadu, tõstab toonust, tagab naha intensiivse niisutuse ja uuenemise, on antibakteriaalsete omadustega. Suurepärane vahend tselluliidi ja naha lõtvuse vastu. Mudamähised on tõhusad lihasluukonna, liigeste (reumaatiliste valude) haiguste, samuti radikuliidi puhul. Ravimuda struktuur säilitab nahal pikka aega soojust, andes seda kehale järk-järgult, millel on väga kasulik mõju nahale ja kogu organismile, soojenevad koed, laienevad veresooned, paraneb märgatavalt vere- ja lümfiringe, vabanevad keha toksiinid, leeveneb valu. Nahk muutub pinguldatuks, siledaks ja sametiseks, seega paraneb selle välimus.
Protseduuri ajal nahka imendunud ravimuda toimained jäävad sinna alles ja viiakse vahetult järgneva massaažiga sügavamale kudedesse. Pealegi vabanevad massaazi ajal ja ravimuda toimel nahaaluse koe rakkudest omakorda bioloogiliselt aktiivsed ühendid, mis kombineeruvad mudast pärinevate toimainetega.
Lisaks raviomadustele soojendab mudaprotseduur kehapinna üles ning lihased ja nahk on massaažiks ette valmistatud, soojad ning pehmed. Massaaži tulemusel imenduvad muda toimeained sügavamale kehasse ja raviefekt suureneb.

Soovituslik protseduuride arv on 5-15 sõltub eesmärgist. Ravimuda põhjustab higistamise intensiivistumist, seetõttu on oluline pärast protseduuri piisavalt juua. Pärast ravimudaseanssi soovitatakse 1–2 tundi puhata ja juua teed meega.

RAVIMUDA MÕJU ORGANISMILE

Ravimuda mõjub organismile kui termiline, mehaaniline ja keemiline ärritaja. Tekivad muutused närvi- ja südame vereringesüsteemis, nahas, vere koostises, ainevahetusprotsessides.
Ravimudal on kroonilisi põletikke raviv ja valusid leevendav toime, samuti ainevahetust ja rakulist uuenemist kiirendav ja kehast liigset vedelikku ning jääkaineid eemaldav toime. Lisaks annab ravimudaprotseduur mõnusalt lõõgastunud ja hea enesetunde.
● reumaatilised haigused
● kroonilised liigese, kõõlus-lihasaparaadi põletikud
● lülisamba haigused
● lihasatroofiad
● traumade ja lõikuste järgsed liited ning armistumised
● kroonilised nahahaigused (psoriaas, ekseem)’
● mõned kroonilised naistehaigused (emaka-ja munasarjade kroonilised põletikud, viljatus)
● menopausi vaevuste leevendamine
● mõned kroonilised sisehaigused (haavanditõbi, maksa-ja sapiteede ning sooltepõletikud)
Vastunäidustused: Muda ei sobi eelnimetatud haiguste ägedas faasis, palavikuhaiguste, kasvajate, verehaiguste, südame puudulikkuse II-III astme, raseduse, mõnede neeruhaiguste, psüühilised haigused, tuberkuloosi korral. Kahtluse korral küsida nõu arstilt.

HINNAKIRI

Armas klient! Kui oled otsustanud valida meiepoolt pakutava teenuse ja külastad meid esmakordselt, siis on vajalik täita anomneesileht, et saaksime paremini koos veenduda valitud teenuse sobivuses Sinule. Vali allpool endale sobiv anomneesilehe täitmise viis.

  • Anomneesilehe saab täita digitaalselt e-vormina.
  • Anomneesilehe saab täita enne seansi kohapeal. Varu selleks pisut aega ning tule kohale 10 min. varem.